Wellbeing w Kulturze Zdrowia
-szansa czy mit?

Zapraszamy już 28.04.2021 o 17:00

Wellbeing w dosłownym tłumaczeniu oznacza dobrostan lub dobre samopoczucie.

Zgodzisz się z nami, że zdrowie jest ważne, prawda? A co ze zdrowiem psychicznym?

Spotkajmy się razem i porozmawiajmy o tym co dla nas ważne

w Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa czyli 28.04.2021 o godzinie 17:00

na naszym kanale na  YouTube:  https://tiny.pl/r8d4z

Z kim spotkasz się podczas Live?

Dr Jennet Arshimova, która ma ponad 15 lat międzynarodowego doświadczenia w branży naftowej, energetycznej, produkcyjnej, budownictwie, oraz kluczowe kompetencje HSE (NEBOSH Diploma, IOSH, Cambridge Behavioural Studies, Imperial College, UK).

Założycielka oraz Dyrektorka Zarządzająca firmy NEW HSE, która w Polsce promuje najwyższe międzynarodowe standardy bezpieczeństwa zdobyte podczas współpracy z wieloma międzynarodowymi firmami oraz najważniejszymi międzynarodowymi organizacjami zajmującymi się HSE/BHP.

Barbara Makowska- Chief Wellbeing Officer, Happiness manager. makowkapracuje.pl

 

Pomaga organizacjom i wspiera pracowników w tworzeniu bezpiecznych, zdrowych, wygodnych i miłych miejsc pracy. Od ponad 11 lat działa w branży bezpieczeństwa w obszarze budownictwa, przemysłu motoryzacyjnego i chemicznego, od samodzielnego specjalisty, poprzez EHS managera do Doradcy H&S dla Grupy na obszarze Europy. 

Jest certyfikowanym i aktywnym trenerem mentalnym oraz trenerem umiejętności miękkich z ponad 11-letnim doświadczeniem (m.in. autor szkolenia „Specjalista BHP jako trener”), w tym wykładowcą szkół policealnych. 

Działa jako Chief Wellbeing Officer, Happiness manager. Jest ambasadorką, ale przede wszystkim praktyczką zbalansowanego życia, w duchu wellbeingu.

Agnieszka Zawadzka-Jabłonowska - Dyrektor studiów podyplomowych "Pozytywna organizacja – well-being i zdrowie w miejscu pracy"Ekspert wellbeingu w organizacjach

Misją Agnieszki jest wspieranie jednostek, zespołów i całych organizacji w realizacji pełni potencjału, osiąganiu optymalnego funkcjonowania oraz budowaniu trwałego dobrostanu (well-being’u). Prowadzi procesy coachingowe i szkolenia rozwijające kompetencje psychospołeczne oraz osobiste dla firm i instytucji, a także dla osób prywatnych.

Jako trener i coach specjalizuje się w tworzeniu szkoleń oraz programów rozwojowych opartych o psychologię pozytywną i wyniki badań naukowych (Evidence Based Approach). Jest współautorką „Modelu Coachingowego PERMA” służącego budowaniu dobrostanu poprzez wykorzystanie wartości w działaniu (VIA).

Jest również Dyrektorem Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego oraz wykładowcą na Uniwersytecie SWPS i w Polsko- Japońskiej Wyższej Akademii Technik Komputerowych, gdzie m.in prowadzi wykłady, seminaria oraz warsztaty na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych.

Piotr Babut- Health&Safety Manager  w L'Oréal Warsaw Plant

 

zaczynamy (1).png